Biz Kimiz?

Özverili işçilikle fabrikalarda işlenen kağıtlar, kullanışlı bobin kağıt haline getirilmekte ve böylece ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli üretimler sunmak için ilk adım atılmış olmaktadır.
Biz Guvanpack olarak, hayatınızın pek çok anında yer alan kağıtların ithalatını yapmakta hatta müşterilerimizin talebi doğrultusunda kağıtlara yeni ölçüler kazandırmaktayız. Kağıdı özverili işçilikle yüksek kaliteli kağıtlar üretmekte, üstelik bununla da yetinmeyip ithal ettiğimiz bu üretimleri kendi kesim makinalarımızla istenilen ebatlarda şekillendirmekteyiz.
Sonuç olarak size sunduğumuz ambalaj ve kağıtlarla hikayelerinize kendi kalitemizin
imzasını atmakta, size kağıtta alanlar yaratmaktayız.

Guvanpack, yakın zamanda İzmir’de kurulmuş bir firmadır. Guvanpack olarak, yurtdışından ithal ettiğimiz bobin ve tabaka kağıtları ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz. Yenilikçi ve yaratıcılığa açık üretim anlayışımızla isteklerinize uygun ölçü ve ağırlıkta kağıtları sizlere sunuyoruz. Bu doğrultuda, kesim makinalarımızla müşterimizin talebine uygun olarak kağıtları, istenilen ölçülerde düzenleyebiliyor ve kağıtta alanlar yaratıyoruz. İşte tam da bu noktada yaptığımız işe kendi imzamızı atmaktayız.

Yeni sayfalarınızı tasarlıyoruz!

İletişime Geçin